Części dla ibizy 2 fl od Cupry

Dział poświęcony tuningowi optycznemu, wszystko o upiększaniu.

Moderatorzy: skator, bielu, scrabit

ODPOWIEDZ
Influencer
auto: Ibiza 2 FL

Części dla ibizy 2 fl od Cupry

Post autor: Influencer » 18 lip 2018, o 19:23

Hej, to moj pierwszy temat, mam nadzieje, ze nie naruszam regulaminu :D

Wiec przejdzmy do sedna - planuje zakup Ibizy 2 FL 1.9TDi o mocy 100KM i przymierzam się do zakupu częsci typu zderzaki, lampy itd. Stąd moje pytanie, czy da sie dołożyć takie zderzaki np. od Cupry do zwyklej wersji? Rozgladając sie na aukcjach znalazłem tylko 1 zderzak od cupry w cenie 800 zl, moglibyście mnie nakierować jak z dostępnoscia tskich częsci? gdzie szukac, ile +/- kosztują takie części?

A i jeszcze jedno, jak nazywaja sie te lampy ze zdjęcia? Tez są od cupry?

Z góry dziekuje:D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
fmotors
Awatar użytkownika
piotrassenior
Klubowicz
Klubowicz
auto: SEAT Ibiza FR
Kontakt:

Re: Części dla ibizy 2 fl od Cupry

Post autor: piotrassenior » 18 lip 2018, o 20:36

Witam :) w pierwszej kolejności proszę o zapoznanie się z regulaminem panującym na tym forum.
Kolejno o przywitanie w odpowiednim dziale :)

Nie ma żadnych problemów aby do "zwyklejszej" Ibizy założyć zderzaki z wersji Cupra. Wszystko pasuje P&P.
Co do lamp które są na powyższym zdjęciu - jest to rozwiązanie customowe z paskami ledowymi :) Nie kupisz "od tak" .. najlepiej poszukać właściciela w/w auta i dopytać :)
Co do części z Ibiz II FL Cupra to są tzw "smaczki" i nie są dostępne w dużych ilościach żeby można było przebierać, wybrzydzać i wybierać.
Jest tego już coraz mniej z każdym rokiem także szukanie na olx, allegro oraz grupach fB pomoże Ci w bliższym lub dalszym czasie znaleźć to czego szukasz.
Co do wyceny zderzaka z Cupry 6k2 za 800zł - jeżeli jest on kompletny, cały - nie zniszczony itd. to uważam to za dobrą - przystępną cenę :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”